O firmie Tukan

Tukan to firma rodzinna, która od przeszło 20 lat zajmuje się dystrybucją opakowań i naczyń jednorazowych. W tym czasie wypracowaliśmy zasady, według których działamy, a nasze najważniejsze wartości to profesjonalizm, terminowość i zadowolenie obsługiwanych Klientów. Aby jak najlepiej dopasować się do Państwa oczekiwań, mamy w swoim portfolio szeroką ofertę produktów, często konkurencyjnych dostawców. Dlatego możecie Państwo kupić to, czego naprawdę potrzebujecie.

Dzięki wieloletniej pracy i doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb zarówno agencji reklamowych, jak i małych producentów spożywczych, firm cateringowych i cateringu lotniczego, czy dużych koncernów.
Do tej pory pracowaliśmy dla klientow takich jak: Bakoma, Eurocash, Coca-Cola, Novotel, Orbis, Farutex czy Pepsi-Cola. Spełniamy wysokie wymagania stawiane przez jednostki z sektora publicznego, co zaowocowało wieloletnią współpracą popartą pozytywnymi referencjami. Obsługujemy swoich Klientów kompleksowo – od podstawowych produktów, poprzez spersonalizowany asortyment z nadrukami indywidualnymi, po maszyny pakujące, usługi specjalnego pakowania, konfekcjonowania, produkcji opakowań technologią wtryskową, czy realizacje nietypowych i indywidualnych zamówień. W katalogu posiadamy wyroby firm takich jak:

Współpracujemy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi. Importujemy produkty z EU i Azji. W stałej sprzedaży posiadamy szeroką gamę towarową, która pozwala nam na bieżąco realizować dostawy dla naszych stałych jak i nowych odbiorców jednocześnie doskonale spełniać ich oczekiwania.

Zakres dystrybucji:

Powered By OpenCart and CsillámVilág
Tukan - dystrybutor opakowań i naczyń jednorazowych © 2018